Bezig met het laden van Evenementen

Begeleiding teamaansturing en coördinatie: 7 sessies in 2025

8 januari @ 9:30 's ochtends. - 12:30 uur

ABBET organiseert een nieuwe supervisiesessie voor de directie/teamcoördinatie van de Cocof/Cocom-sectoren.

De sessies vinden plaats tussen januari en oktober 2025.

Het doel: een stapje terug doen, vragen stellen en bespreken met collega's over uw praktijk en de moeilijkheden die u tegenkomt, uw rol als manager verduidelijken, nieuwe hulpmiddelen en middelen verwerven en mobiliseren om uzelf in uw rol te versterken.

Het systeem: De groep bestaat uit maximaal 12 personen. Bij elke sessie werken we rond een situatie die door een deelnemer wordt voorgesteld, en/of een thema dat de groep wil behandelen (bijvoorbeeld besluitvorming, teamdynamiek, conflictbeheersing, de vergaderingen, …).

Om de opbouw van een groepsdynamiek te bevorderen, gebaseerd op het vertrouwen en de inzet van iedereen in het proces, is aanwezigheid bij alle sessies vereist.

Data: De sessies vinden plaats op woensdag van 9.30 uur tot 12.30 uur, van januari tot oktober 2025:

8 januari, 12 februari, 2 april, 23 april, 25 juni, 17 september en 8 oktober.

De plaats : ABBET – Saincteletteplein 13-15 in 1000 Brussel – verdieping 9 (vlakbij metrostation IJzer)

Inschrijvingsvoorwaarden: begeleiding is gericht op afdelingen/afstemmingen met de huidige teammanagementpraktijk. Het is gratis en staat in de eerste plaats open voor deelnemers die werkzaam zijn in verenigingen in de ABBET-sectoren (erkenning Cocof en/of Cocom).

Het toezicht wordt geleid door:

– Rachel Carton, ABBET-coördinator en preventieadviseur gespecialiseerd in psychosociale aspecten;

– Coline Roulin, psychosociale preventieadviseur, supervisor opgeleid in systemische aanpak.

Aarzel niet om ons te contacteren voor meer informatie.

 

Inschrijven gebeurt via het formulier:

De inschrijvingen voor deze workshop zijn gesloten.

 

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons nieuws