L' ABBET Haar missie is om verenigingen te informeren, bewust te maken en te ondersteunen bij de implementatie van welzijn op het werk

Taken

Menu

Gemaakt door de non-profitakkoorden in 2011.De missie van ABBET is het informeren, sensibiliseren en ondersteunen van verenigingen in de non-profitsector bij de uitvoering van het beleid van welzijn op het werk door met name de volgende activiteiten te ontwikkelen:

Bemanning

Rachel Carton

Preventiecoördinator en adviseur - Psychosociale aspecten

rachel.carton@abbet.be

Francois Willemot

Projectverantwoordelijke

francois.willemot@apefasbl.org

 

Elisabeth Triviere

Communicatiemedewerker en administratief medewerkster

triviere.elisabeth@abbet.be

Elisabeth Habimana

Algemeen preventieadviseur

elisabeth.habimana@abbet.be 

Stephanie Cambron

Algemeen preventieadviseur

stephanie.cambron@abbet.be

Francoise Castelain

Preventieadviseur - Psychosociale aspecten

françoise.castelain@abbet.be

Coline Roulin

Preventieadviseur - Psychosociale aspecten

coline.roulin@abbet.be

Sophie Bourlon

Algemeen preventieadviseur

sophie.bourlon@abbet.be

Coline Roulin

Preventieadviseur - Psychosociale aspecten

coline.roulin@abbet.be

De RvB

ABBET is een gezamenlijk beheerde non-profitorganisatie; de Raad van Bestuur is samengesteld uit 8 vertegenwoordigers van elke bank.

VakbondsorganisatiesWerkgeversfederaties
BBTK Federaal
Kathleen de Decker
kdedecker@bbtk-abvv.be
Valerie Jadou
vjadoul@setca-fgtb.be
BRUXEO
Bruno Gerard, vice-voorzitter
bruno.gerard@cbenm-bcspo.be
ACV BIE
Marouan Boufdan
marouan.boufdan@acv-csc.be
FASS
Dominique Nothomb
dominique.nothomb@preventionsuicide.be
CNE
Vinciane Convens, voorzitter
vinciane.convens@acv-csc.be
Sarah Devigne
Sarah.Devigne@acv-csc.be
FEBRAP
Antoine Baudot
antoine.baudot@citeco.be
CGSLB
Isabelle Janssens
isabelle.janssens@cgslb.be
Nilufer Polat
nilufer.polat@cgslb.be
FEBISP
Adele Esso
essoh@febisp.be
ABVV Algemene Centrale
Spero Houmey
spero.houmey@accg.be
ASAH
Pascale Van der Belent
direction@infosourds.be
.GIBBIS
Céline de Greef
celine.de.greef@gibbis.be
.FSB
Dikra Charradi
dikra.charradi@fsb-aideadomicile.be
.AMA
Christine Vanhessen
c.vanhessen@ama.be

GA-leden

Zijn van rechtswege effectieve leden en vormen de werknemersbank :

De arbeidersbank bestaat dus uit 15 natuurlijke personen, gemandateerd door 5 vakbonden, die in totaal 32 stemmen delen volgens de hierboven vermelde verdeling.

Zijn van rechtswege ook effectieve leden en vormen de werkgeversbank :

Statuten

De statuten van deABBET vzw werden gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad van 18/10/2011.
Het ondernemingsnummer is 840 021384

In 2022 zijn de statuten gewijzigd en geactualiseerd. Deze kunnen hier geraadpleegd worden. 

Verslagen
van activiteit

14 juli 2022

Activiteitenverslag 2021

Als we aan het begin van het jaar onze gebruikelijke activiteiten met verenigingen zoals iedereen in 2020 konden uitvoeren, hebben we de pandemie die verband houdt met Covid-19 ervaren. Bewust dat we alert moeten blijven op het welzijn van de sectoren en dat ons werk zijn volle betekenis heeft gekregen tijdens deze...
30 juni 2021

Activiteitenverslag 2020

Als we aan het begin van het jaar onze gebruikelijke activiteiten met verenigingen zoals iedereen in 2020 konden uitvoeren, hebben we de pandemie die verband houdt met Covid-19 ervaren. Bewust dat we alert moeten blijven op het welzijn van de sectoren en dat ons werk zijn volle betekenis heeft gekregen tijdens deze...
11 september 2020

Activiteitenverslag 2019

Het jaar 2019 stond in het teken van de openstelling van activiteiten voor de Cocom-sectoren en de institutionele uitvoering van deze opening. De ABBET met een raad van bestuur en een vergadering […]
29 augustus 2018

In 2018 voert ABBET voornamelijk veldacties uit …

De missie van ABBET is om verenigingen te helpen bij het implementeren van een beleid van welzijn op het werk zoals gedefinieerd in de wet. In 2018 is dit werk […]

Onze excuses. Wij zijn de website aan het vertalen.